Купили 3 кг печива й 2 кг цуке- рок і заплатили 301 грн. Скіль- ки гривень коштує 1 кг цукерок, якщо…
Купили 3 кг печива й 2 кг цуке-
рок і заплатили 301 грн. Скіль-
ки гривень коштує 1 кг цукерок, якщо 1 кг печива
коштує 41 грн?
За 5 кг цукерок i 4 кг печива заплатили 652 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо 1 кг печива коштує 43 грн? Помогите пожалуйста
Ответы на задачу по За 5 кг цукерок i 4 кг печива заплатили 652 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо 1 кг печива коштує 43 грн? Помогите пожалуйста для школьников студенческий. Узнайте решение и читайте обсуждения по предмету Математика. Ответы на этот вопрос уже добавлены. Наш сайт предлагает вам возможность стать экспертом и помогать другим.
5кг цукерок і 4 кг печива = 652 грн
1 кг печива = 43 грн
1 кг цукерок = ?
* * *Для початку знайдемо скільки буде коштувати 4 кг печива:
43*4=172кг
Заберемо від суми, яку заплатили, 4 кг печива:
652-172=480грн — коштує 5 кг цукерок
Знайдемо скільки коштує 1 кг цукерок
480/5=96грн
Відповідь: 96гр