Хлопчик купив 2 кг крупи. Можливо, що його купівля варта 105 руб.
Хлопчик купив 2 кг крупи. Можливо, що його купівля варта 105 руб.
















катруся купила 5 тістечок 3 еклери по 3.5грн і 2 безе. Середня ціна одного тістечка дорівнює 3.9грн. Скільки коштує одне безе. провіряю чи вірно зроблено дякую
Ищете решение задачи по катруся купила 5 тістечок 3 еклери по 3.5грн і 2 безе. Середня ціна одного тістечка дорівнює 3.9грн. Скільки коштує одне безе. провіряю чи вірно зроблено дякую? Узнайте, как решить задачу для школьников 1 - 4 класс, и читайте обсуждения на тему Математика. Ответы уже доступны. Задавайте свои вопросы и становитесь частью нашего сообщества экспертов!
Ответ:
одне безе коштує 4.5 грн
Пошаговое объяснение: