Для дитячого садочка закукупили 10 кг печева по 15,2грн за 1 кг 8,5 кг цукерок по 23,7 грн за 1 кг і…
Для дитячого садочка закукупили 10 кг печева по 15,2грн за 1 кг 8,5 кг цукерок по 23,7 грн за 1 кг і 13,3 кг вафель по 17,4 грн за 1 кг . Скільки грошей витратили на всю покупку
Ответ:
56 кг
Пошаговое объяснение:
35 : 5 = 7 (кг) в 1 ящику
7 × 8 = 56 (кг) привезли у школу