В магазине за 2 дня продали 450 кг яблок Причем в первый день продали в 4 раза больше яблок чем во второй…
в магазине за 2 дня продали 450 кг яблок Причем в первый день продали в 4 раза больше яблок чем во второй день Сколько яблок продали за каждый день?
Відповідь:
Другий день — 13 кг
Перший день — 26 кг
Третій день — 21 кг
Пояснення:
Позначимо кількість яблук, проданих за другий день, як x. Тоді, за перший день було продано 2x кг яблук, за третій день було продано x + 8 кг яблук.
Загалом за три дні було продано 60 кг яблук, тому:
2x + x + x + 8 = 60
Це дає нам 4x + 8 = 60. Віднімаємо 8 від обох сторін рівняння:
4x = 52
Тепер ділимо обидві сторони рівняння на 4, щоб знайти x:
x = 13
Отже, за другий день було продано 13 кг яблук, за перший день — 26 кг, а за третій день — 21 кг.