3/4 кг цукерок коштує 90,75 грн. скільки коштує 1 кг цукерок?срочнооооооооо, тест , 20 мин осталось
3/4 кг цукерок коштує 90,75 грн. скільки коштує 1 кг цукерок?срочнооооооооо, тест , 20 мин осталось
Тістечко на 5 гривень дорожче за цукерку. Разом тістечко з цукеркою коштують 6 гривень? Скільки гривень коштує цукерка?
Фото розв’язання задачі прикріпіть до тесту. СРОЧНОО
Ответы на вопрос по Тістечко на 5 гривень дорожче за цукерку. Разом тістечко з цукеркою коштують 6 гривень? Скільки гривень коштує цукерка? Фото розв'язання задачі прикріпіть до тесту. СРОЧНОО для школьников 5 - 9 класс. Узнайте подробные решения и подходы от других участников. Ответы на этот вопрос уже добавлены. На нашем сайте можно не только задать вопросы, но и стать экспертом, помогая другим пользователям.
Ответ:
Давайте скористаємося системою рівнянь для вирішення цієї задачі. Нехай x — ціна тістечка, а y — ціна цукерки. Маємо такі рівняння:
1. x = y + 5 (тістечко на 5 гривень дорожче за цукерку)
2. x + y = 6 (разом тістечко з цукеркою коштують 6 гривень)
Підставимо вираз для x з першого рівняння у друге рівняння:
(y + 5) + y = 6
Спростимо рівняння:
2y + 5 = 6
Віднімемо 5 від обох сторін рівняння:
2y = 1
Розділимо обидві сторони на 2:
y = 1/2
Отже, цукерка коштує 1/2 гривні.
Пошаговое объяснение:
Відповідь:1
Покрокове пояснення:х+5х=6
6х=6
х=1